Вакансії в Канаді

Відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5
mod_vvisit_counterВчора27
mod_vvisit_counterЦього тижня103
mod_vvisit_counterМинулого тижня159
mod_vvisit_counterЦього місяця468
mod_vvisit_counterМинулий місяць786
mod_vvisit_counterЗагалом136686

На сайті: 1
Дата: 2019-09-20 08:39

Про Квебек


Квебек - найбільша провінція Канади.
Це земля чарівних контрастів, своєрідний франкомовних анклав в Північній Америці, що захищає свою мовну та культурну індивідуальність, незважаючи на те, що живе в оточенні англійської мови. Його основні соціальні, юридичні і суспільні інститути є результатом французького впливу, але більшістю своїх політичних інститутів та демократичних традицій він зобов’язаний Англії. Сьогодні Квебек - сучасне динамічне суспільство, яке зберегло, тим не менше, сліди старих історичних традицій.
Майже 80% жителів Квебека живуть в містах, які розташовані по березі річки Св. Лаврентія. Квебек - столиця провінції і третій за величиною місто, населення, з агломератом, 600 тис. чоловік. Економічна столиця - Монреаль, населення, з агломератом, 3.0 млн. чоловік. Халл, Шербрук і Труа-Рів’єр - від 100 до 200 тис. чоловік.
Монреаль - найбільше місто провінції, розташований на великому острові. Діловий центр міста влаштувався в найбільш рівній частині острова. Тут підносяться хмарочоси банків, страхових компаній, торговельних і промислових фірм. Ділові квартали Монреаля зовнішнім виглядом майже не відрізняються від американських. Монреаль часто називають «Парижем Північної Америки». У житлових кварталах збереглися сліди французької колонізації. Тут багато будинків з мансардами і католицьких соборів. Один з них - зменшена копія собору Паризької Богоматері. У місті є кілька університетів, безліч театрів і музеїв.

Квебек - провінція Канади з незвичайною і унікальною культурою, і Монреаль в цій культурі займає особливе місце. 80% населення Квебеку становить франкомовного населення і воно майже все розселено «в глибинці», а всі 20% , що говорять на інших мовах живуть у Монреалі. Монреаль не схожий на решту всієї частини провінції і чітко виявляє межі міста-космополіта. Тут практично все населення вільно володіє 2-3-4 мовами. Діти ростуть в оточенні різних культур.
Географія
Площа Квебека 1.5 млн кв. км, 4 / 5 її нежилі.
Адміністративна столиця - Квебек, населення, з агломератом, 600 тис. чоловік.
Економічна столиця - Монреаль, населення, з агломератом, близько 3.0 млн чоловік. Халл, Шербрук і Труа-Рів’єр - від 100 до 200 тис чоловік.
Клімат в Квебеку суворий, зими снігові і довгі з жовтня-листопада по березень. Температура у грудні до -15, у січні-березні стовпчик опускається до 35-40 нижче 0! Але ‘немає поганої погоди, є невідповідний одяг’, тут розроблений одяг, що тримає тепло до 40 градусів морозу. Крім того, підземна мережа інфраструктур у Монреалі складає більше 30 км вулиць - ціле підземне місто з магазинами, ресторанами, виставковими залами і прямими виходами в театри, університети, в який ви потрапляєте відразу з метро. Весни практично немає, відразу настає літо. Літо дуже спекотне і дуже вологе, температура +35 цілком звичайна при вологості 85-90%! Осінь - найкраща пора року, сухо, сонячно, і дуже красиво.
Економіка Квебека
Економіка Квебека в три рази більше Франції та в сім разів більше Великобританії. Валовий національний продукт 185 366 млн. CAD (24885 CAD на душу населення).
Квебек це високорозвинена, сучасна індустріальна провінція. Область Монреаля багато століть була найбільшим фінансовим, промисловим, торговим і транспортним центром Північної Америки. Тут високо розвинуті всі види промисловості - металургія, видобувна, харчова, легка промисловість, хімія, фармацевтика, приладобудування, авіакосмічна промисловість та ін. Наявність дешевої гідроенергії і мінеральної сировини, велика кількість лісів, вигідне транспортно-географічне положення, а в недавньому минулому ще й постійний надлишок відносно дешевої робочої сили (масовий переїзд в міста раніше переважно сільськогосподарського населення) зумовили швидкий розвиток в Квебеку таких галузей, як кольорова металургія, виплавка алюмінію (на імпортній сировині), деревообробна і целюлозно-паперова промисловість, нафтопереробка (імпортної нафти), текстильна, швейна і харчова промисловість. З галузей машинобудування тут розвинені суднобудування і літакобудування, у меншій мірі - автомобілебудування (філії ‘GENERAL MOTORS’ та інших іноземних фірм). Основна частина промислових підприємства зосереджена в Монреальської агломерації. У м. Квебеку - легка і харчова промисловість (які, проте, поступаються за масштабами Найголовнішою тут ‘індустрії туризму’), в Халле і Труа-Рів’єр - целюлозно-паперова; виплавка алюмінію зосереджена поблизу великих ГЕС в районі Шикуть-Жонкьер. З каскаду ГЕС на північних ріках (Манікуаган, Утард, а також у басейні затоки Джемса, де розташована найбільша ГЕС - ‘Ла-Гранд-2’ має потужність в 5,3 млн. кВт) надходить електроенергія на експорт до США, постачаючи штат Нью -Йорк.
Провінція багата природними ресурсами - нікель, цинк, олово, золото, мідь. Тут багато лісів, озер і річок, виробляється і експортується великий обсяг гідроелектроенергії. Уздовж річки Св. Лаврентія знаходиться багато ферм, Квебек - найбільший канадський виробник молока. У Квебеку виключно красива природа (це країна райдужних туманів). Квебекський міста мають європейський стиль на відміну від всіх інших провінцій, які копіюють сусіда - США. Все це разом з неповторними за розмахом святами, фестивалями і просто традиціями робить провінцію місцем паломництва туристів.
Характерною рисою економіки Квебека є перевага малих і середніх підприємств - 98% від загального числа. Вони дають 45% загального доходу. Готельний та ресторанний бізнес складається з них на 88%, роздрібна торгівля на 64%. Малими та середніми підприємствами вважаються ті, де менше 50 працівників.
Система освіти в Квебеку
Докладно система освіти Квебеку викладена на офіційному сайті Уряду Квебека, там же наведена її схема з описом всіх рівнів. Наведемо тут лише ті дані, які не викладені на цьому сайті, або викладені недостатньо детально, але можуть бути цікаві бажаючим іммігрувати до Квебеку або поїхати туди вчитися.
Школи
Квебекський діти починають навчання в школі з 6 років. Навчання у початковій (1-6 класи, 6-12 років) і середній школі (7-11 класи, 13-17 років) ведеться французькою мовою. У Квебеку середню школу закінчують після 11 класу, підготовка до вступу в університет займе два роки на підготовчому відділенні в коледжі системи СЕGЕР (College d’Etudes Generales et d’Education Professionelle), щоб отримати диплом DЕС (Diplome d’Etudes Collegiales). Більшість квебекський шкіл - державні, з денною формою навчання. Існують приватні школи-пансіони, куди приймають дітей з-за кордону.
Коледжі
У Квебеку безліч державних і приватних коледжів. Основне завдання коледжів - готувати професійні кадри для промисловості та бізнесу. Це аналоги професійно-технічних училищ, студенти яких за короткий строк одержують будь-яку професію. У коледжах є річні програми, що ведуть до отримання сертифікату; дворічні програми, що завершуються видачею диплома; нарешті, трирічні бакалаврські програми, як правило реалізуються в партнерстві з будь-яким вищим навчальним закладом. У коледжах вивчають інформаційні технології, веб-дизайн, бухоблік, бізнес-адміністрування, готельний і туристичний менеджмент. Є програми з-ор, які дозволяють поєднувати навчання із стажуванням за фахом (строком до 4 місяців). Ряд коледжів організував академічні програми для підготовки школярів з-за кордону до вступу в університети.
Університети
У Квебеку налічується близько 20 університетів. Всі вони на дві третини фінансуються з держбюджету і громадських фондів. Студенти з-за кордону становлять приблизно 4% загального числа, але в ряді вузів ця цифра доходить до 20%. У середньому іноземному студентові одержання вищої освіти в Квебеку обходиться в 15-20 тис. САN $ на рік. Підсумком навчання в університеті Квебеку є ступінь бакалавра (3 року навчання в університеті) або магістра (5 років навчання в університеті).
Імміграція
Завдяки договору між Федеральним урядом Канади та провінцією Квебек, Квебек отримав право проводити незалежну імміграційну політику, і оцінювати кандидатів на професійну імміграцію відповідно до власної системи підрахунку балів, списків професій і привілейованої освіти. У рамках цього договору уряд Квебека відкрив в канадських посольствах деяких країн свої імміграційні представництва.
Імміграційна програма Квебеку - найбільша за квотою після федеральної. Останні зміни у федеральному імміграційному законодавстві не торкнулися тільки Квебек. Програма багато в чому унікальна і приваблива тим, що в ній в набагато більшому ступені, ніж у федеральній програмі наявний «людський фактор» при винесенні рішення.