Вакансії в Канаді

Відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні6
mod_vvisit_counterВчора27
mod_vvisit_counterЦього тижня104
mod_vvisit_counterМинулого тижня159
mod_vvisit_counterЦього місяця469
mod_vvisit_counterМинулий місяць786
mod_vvisit_counterЗагалом136687

На сайті: 2
Дата: 2019-09-20 08:51

Про Канаду


Щороку кілька мільйонів людей з усіх кінців світу подають заяву на імміграцію до Канади. Чому ж Канада така популярна. Імміграційна політика? Екологія? Рівень життя? Що робить Канаду такою привабливою?
Канада одна з небагатьох країн, які проводять активну імміграційну політику. При населенні трохи більше 30 млн. жителів вона щорічно приймає близько 300 тис. іммігрантів з усіх кінців світу, при цьому без обмежень на певні національності. У Канади заслужена репутація країни з високим рівнем життя і глибоко вкоріненими демократичними традиціями. За класифікацією ООН, протягом багатьох років Канада займала лідируючі місця в світі за багатьма показниками як країна з найвищим «рівнем життя». І не тільки за економічними показниками, таким, як рівень доходу на душу населення, але і по соціальній захищеності - безкоштовне медичне обслуговування і середню освіту, соціальні державні субсидії, відсотків освіти, програми для пенсіонерів та інвалідів, добре розвинена система фінансової підтримки безробітних та багато іншого, що дозволяє будь-якій людині відчувати себе впевнено і спокійно. Показник середньої тривалості життя тут один з найвищих: у чоловіків - 74 роки, у жінок - 81. Рівень розвитку країни визначався за такими найважливішим критеріям, як середня тривалість життя, рівень освіти, реальні доходи населення, а також екологія, культура та мистецтво, рівень злочинності і пр. У Канаді також відзначений і найнижчий рівень злочинності. На відміну від більшості великих міст світу, в Торонто і Монреалі можна безпечно гуляти вечорами і вночі.

Коротко про Канаду
Територія: 9,98 млн. кв. км.
Населення: близько 31 млн. чол.
Столиця: Оттава (921.000 чол.)
Інші великі міста: Торонто (3.893.000 чол.), Монреаль (3.128.000 чол.)
Найвища точка: Логан (5951 м.)
Офіційні мови: англійська, французька
Пануюча релігія: християнство
Грошова одиниця : канадський долар
Експорт: автомобілі, нафтопродукти, алюміній, деревина, деревна маса, пшениця
Державний лад: федеральна конституційна монархія.


Загальні дані про Канаду

 

 

 

Канада - друга за величиною країна в світі після Росії. Її землі простягаються далеко на північ, в засніжену Арктику, але більшість населення проживає на півдні, поблизу кордону з США. Канада складається з десяти провінцій і двох територій. Країна сповнена контрастів: від рибальських сіл, розкиданих вздовж Атлантичного узбережжя, до таких великих промислових центрів, як, наприклад, місто Монреаль, де проживає франкомовне населення. На неосяжних центральних рівнинах вирощують зернові культури, а на Тихоокеанському узбережжі ростуть вологі ліси. Колись Канада була аграрною країною. Сільське господарство все ще продовжує відігравати важливу роль, хоча в даний час Канада перетворилася на країну високорозвинених технологій, що виробляє всі види товарів. Назва країни походить від індіанського слова каната, так називали село або громаду. У Канаді багато різних громад. Багато людей мають англійське або французьке походження. У країні - дві офіційні мови. Крім того, тут живуть вихідці з інших європейських країн, азіати і корінні народи, включаючи ескімосів (іннуітів).
Імміграційна політика
Канада є однією з небагатьох країн, яка реально проводить політику залучення іммігрантів. Відповідно до програми міністерства імміграції, Канада щорічно видає близько 300 тисяч імміграційних віз. На даний момент це сама глобальна програма по залученню іммігрантів з існуючих у світі. Відбір більшої частини кандидатів проводиться тільки за професійними або діловим якостям і не залежить від етнічної приналежності, або інших чинників того ж порядку. Наприклад, Ви можете їхати в Ізраїль чи Німеччину, якщо є етнічним євреєм або німцем. Щоб отримати вид на проживання в США, Вам потрібно або виграти в лотереї Green Card, або бути спонсорованих жителем США, або довести, що підпадаєте під статус біженця. Канада на сьогоднішній день одна з небагатьох країн, яка дає можливість стати її мешканцем тим, хто володіє хорошою освітою і професійними навичками. Всі інші країни (за винятком, Австралії та Нової Зеландії) таких можливостей не надають.
Економіка

Канада - високорозвинена в економічному відношенні країна. Вона входить в G-7, сімку найбільш індустріально розвинених країн світу. Про те, як це безпосередньо відбивається на реальному житті канадців, говорить такий, наприклад, факт: Канада займає перше місце в світі на душу населення за кількістю персональних комп'ютерів, що знаходяться в особистому користуванні. Країна дуже багата на природні ресурси: від копалин до лісових і гідроресурсів. Електроенергія тут одна з найдешевших у світі. Незважаючи на те, що в сільськогосподарському виробництві зайнято лише 3,5% працездатного населення країни, Канада є одним зі світових лідерів з експорту продовольства. Канада має сучасну високорозвинену промисловість. У країні проводяться всі види товарів - від автомобіля до фруктових консервів. Разом з тим велика частина населення зайнята в сфері обслуговування, а саме: в охороні здоров'я, освітніх установах, туризмі та фінансової діяльності. Головними фінансовими центрами вважаються Монреаль і Торонто.

Ставлення до іммігрантів
Канада вигідно відрізняється від інших країн тим, що її жителі дуже терпимі до іммігрантів. За відгуком тих, хто був іммігрантом в Австралії, Новій Зеландії, Німеччині, Аргентині - в Канаді значно більш толерантне ставлення. Якщо в названих країнах є у кращому випадку прохолодне ставлення до чужинців, то в Канаді це повністю відсутня. Адаптація в Канаді проходить значно легше. Діють державні програми підтримки іммігрантів. Важливо, що англійська мова в тій чи іншій мірі знають всі іммігруючі з країн СНД - його вчили в школі, в інститутах, він зустрічався в повсякденному житті. Тому, на відміну від Іспанії або Чехії, коли доводиться мати справу з фактично повністю незнайомою мовою, з англійською мовою проблем буває значно менше. Також чинником, що полегшує адаптацію, є наявність в Канаді великих національних громад, в тому числі російської громади, української, єврейської, вірменської, молдавської і т.д. Тільки в Торонто виходить більше десятка газет російською мовою, декілька програм телебачення і радіо.