Вакансії в Канаді

Відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні21
mod_vvisit_counterВчора21
mod_vvisit_counterЦього тижня21
mod_vvisit_counterМинулого тижня172
mod_vvisit_counterЦього місяця345
mod_vvisit_counterМинулий місяць795
mod_vvisit_counterЗагалом135011

На сайті: 2
Дата: 2019-07-15 17:28

Переваги еміграції в Канаду

Якщо уважно розглянути умови імміграції в різні країни світу, то стане очевидно, що Канада є одним з найпривабливіших місць.

1. Канада проводить активну імміграційну політику

Канада є однією з небагатьох країн, яка реально проводить політику залучення іммігрантів. Відповідно до програми міністерства імміграції, Канада щорічно видає близько 220 - 250 тисяч імміграційних віз. На даний момент це найпотужніша глобальна програма по залученню іммігрантів з існуючих у світі. Відбір більшої частини кандидатів проводиться тільки за професійними або діловими якостями і не залежить від етнічної приналежності, або інших чинників того ж порядку. Наприклад, Ви можете їхати до Ізраїлю або Німеччини, якщо є етнічним євреєм або німцем. Щоб отримати посвідку на проживання в США, Вам потрібно або виграти в лотереї "Green Card", або бути спонсорованим жителем США, або довести, що підпадаєте під статус біженця. Канада на сьогоднішній день одна з небагатьох країн, яка дає можливість стати її мешканцем тим, хто володіє хорошою освітою і професійними навичками. Всі інші країни (за винятком, Австралії та Нової Зеландії) таких можливостей не надають.

2. Надання статусу постійного жителя

Після успішного проходження імміграційного процесу Ви отримуєте статус постійного жителя Канади. Ви можете жити на території Канади до кінця Ваших днів. Правда, Ви можете позбутися посвідки на проживання у разі порушення Вами канадських законів або правил проживання із статусом постійного жителя. Статус постійного жителя також автоматично дає Вам дозвіл на роботу. При цьому Ви можете розраховувати на високооплачувану і престижну роботу. Постійний вид на проживання в Канаді дає Вам практично ті ж права, що і громадянам Канади - зокрема, безкоштовне навчання в школі Вашим дітям, покриття безкоштовною медичною страховкою, соціальний захист у разі, якщо Ви будете не в змозі заробляти гроші на життя, і багато іншого. Це докорінно відрізняє Канаду від більшості інших країн, куди традиційно прагнуть вихідці з країн СНД (таких як Чехія, Іспанія і т. Д.).

3. Отримання громадянства

По закінченні трьох років життя в Канаді Ви маєте право подавати заяву на отримання канадського громадянства. Громадянство надається практично всім. Після цього Ви можете покидати Канаду на будь-який термін і мати можливість повернутися в неї в будь-який час. Термін натуралізації 3 роки - один їх найкоротших у світі. До прикладу, в США, якщо Ви маєте статус постійного жителя, Вам слід прожити не менше 5 років, у Великобританії - не менше 7 років. У таких країнах як Чехія і Іспанія, навіть якщо Ви і маєте дозвіл на проживання, отримати громадянство практично неможливо.

4. Терпиме ставлення до іммігрантів

Канада вигідно відрізняється від інших країн тим, що її жителі дуже терпимі до іммігрантів. За відгуком тих, хто був іммігрантом в Австралії, Новій Зеландії, Німеччині, Аргентині - в Канаді значно терпиміше ставлення. Якщо в названих країнах присутнє в кращому випадку прохолодне ставлення до чужинців, то в Канаді це повністю відсутнє. Адаптація в Канаді проходить значно легше. Діють державні програми підтримки іммігрантів. Важливо, що англійська мова в тій чи іншій мірі знають усі хто іммігрують з країн СНД - її вчили в школі, в інститутах, вона зустрічалась в повсякденному житті. Тому, на відміну від Іспанії або Чехії, коли доводиться мати справу з фактично повністю незнайомою мовою, з англійською мовою проблем буває значно менше. Також чинником, що полегшує адаптацію, є наявність в Канаді великих національних общин, в тому числі російської громади, української, єврейської, вірменської, молдавської і т.д. Тільки в Торонто виходить більше десятка газет російською мовою, кілька програм телебачення і радіо.

5. Високий рівень життя

Канада є однією з найбільш розвинених країн світу. Причому якщо говорити про рівень життя, то Канада разом з США і Німеччиною тримають пальму першості.

Незважаючи на всі економічні потрясіння останнього часу, економіка залишається стабільною, є постійна потреба в кваліфікованій робочій силі.

Заробітки в Канаді є одними з найвищих у світі. У поєднанні з розвиненою системою соціальної підтримки, це дає можливість іммігрантам отримати незрівнянно більше, ніж при імміграції в будь-яку іншу країну. Крім того, Канада знаходиться в центрі світових подій, бере активну участь у світових процесах. На відміну від Австралії, Нової Зеландії та Аргентини, які знаходяться на значній відстані від Європи і США, Канада займає вигідне географічне положення. Також важливий факт - впродовж останніх років Канада щорічно визнавалася ООН країною, що має кращі умови для життя в світі.

Тому, по сукупності всіх чинників, імміграція в Канаду - це дійсно унікальний шанс стати жителем однієї з найкращих країн світу, якою визнають Канаду впродовж останніх років.

 

 

Джерело: "Русский Торонто"

Immigrate Direct.com