Вакансії в Канаді

Відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4
mod_vvisit_counterВчора24
mod_vvisit_counterЦього тижня83
mod_vvisit_counterМинулого тижня178
mod_vvisit_counterЦього місяця545
mod_vvisit_counterМинулий місяць766
mod_vvisit_counterЗагалом135977

На сайті: 2
Дата: 2019-08-22 01:32

Про нас

Всім привіт! Не хочеться з самого початку говорити стандартними фразами, пафосними реченнями, шаблонами. Спробую просто.

Три роки тому ми з дружиною прийняли рішення виїхати в Канаду. Декілька тижнів поспіль реєструвався і спілкувався на всіх можливих сайтах і форумах, пов’язаних з цією темою. Зрозумів, що самому цей процес пройти можна, але буде дуже складно і довго, тому знайшов вінницьку компанію-посередника, уклав з ними угоду і заплатив перший внесок(який забираю по цей час))))). Мене обдурили вже на першому етапі. Знову інтернет…Знову форуми…Нарешті визначився і уклав угоду з франківською фірмою-посередником. Добре, що не встиг дати перший внесок, бо мав би таку ж халепу(за час, що самотужки проходив процес підготовки до імміграції, ще не раз пересвідчувався правильності у свого рішення). І тоді я пішов важчим шляхом-почав підготовку документів САМОСТІЙНО!!!

Зараз у мене на руках всі потрібні дозволи і документи: моя сімя- ІММІГРАНТИ!

Поки проходив весь цей шлях, познайомився з багатьма такими ж бажаючими переїхати до Канади. Послухавши їхні розповіді про підготовчий процес, зрозумів, що можу багато чим допомогти тим, хто вирішив іммігрувати. Так і виник Центр сприяння виїзду в Канаду «Квебек».

Вас лякає іноземна мова? І мене лякала. Але інтерв’ю я пройшов, значить мову вивчив. Щоправда це в мене зайняло багато часу, бо займався самостійно. Зараз тим, хто вирішить скористатися нашими послугами, з мовою буде набагато легше, бо співорганізатором нашого Центру є школа вивчення іноземних мов Amelie якою керує чи не найкращий викладач французької мови в області і не тільки. Вона готує потенційних іммігрантів до інтерв’ю в посольстві Канади вже близько 3 років. Результат мене вразив-жоден(!!!) не отримав в посольстві відмову через незнання мови (як англійської так і французької).

Отже, хто ми? Ми - Центр допомоги в подоланні труднощів і в прискоренні підготовчого процесу до виїзду в Канаду. Ми - не компанія-посередник, не представник компанії-посередника в нашій області, ми не теоретики! Ми разом з нашими клієнтами вже пройшли всю процедуру і отримали як гостьові, робочі, навчальні так і імміграційні візи. Тобто, ми знаємо всю процедуру зсередини. Ми готові, тим чи іншим чином, допомогти КОЖНОМУ, хто звернеться до нас за будь-якою допомогою.