Вакансії в Канаді

Відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні22
mod_vvisit_counterВчора21
mod_vvisit_counterЦього тижня22
mod_vvisit_counterМинулого тижня172
mod_vvisit_counterЦього місяця346
mod_vvisit_counterМинулий місяць795
mod_vvisit_counterЗагалом135012

На сайті: 2
Дата: 2019-07-15 17:46

Іміграційна програма провінції Квебек

" Travailleur qualifié " ( Кваліфікований фахівець )

Завдяки договору між Федеральним урядом Канади і провінцією Квебек, Квебек отримав право проводити незалежну імміграційну політику і оцінювати кандидатів на професійну імміграцію відповідно з власною системою підрахунку балів, списками професій і привілейованої освіти. В рамках цього договору уряд Квебеку відкрив в канадських посольствах низки країн свої імміграційні представництва .

Імміграційна програма Квебеку - найбільша за квотою після федеральної. Останні зміни у федеральному імміграційному законодавстві не торкнулися тільки Квебек. Програма багато в чому унікальна і приваблива тим , що в ній в набагато більшому ступені, ніж у федеральній програмі наявний "людський фактор" при винесенні рішення.

Теоретично, найбільше ця програма підходить тим, хто добре знає французьку мову і завдяки цьому зможе не тільки легко пройти по цій програмі, але ще й швидко адаптуватися в Квебеку. .

Програма складається з двох етапів Провінційного та Федерального. Перший, "провінційний" етап потрібен для отримання сертифікату відбору провінції Квебек. Якщо Ви відповідаєте вимогам кандидата провінції і правильно зібрали пакет документів то ймовірність отримання сертифіката 99%. " Федеральний " же етап більше бюрократичний , і практично не впливає на результат процесу .

Внаслідок рішень уряду , які набирають чинності 1го серпня 2013 , Ministère de l'Immigration et des Communautés culturelles (Міністерство Імміграції і Культурних спільнот ) внесло деякі зміни в імміграційні правила і процедури.

Кандидати в рамках трудової імміграції відбираються Квебеком залежно від їх освіти, досвіду роботи, віку, знання французької мови і здатності адаптуватися до соціально-економічних умов Квебеку. Професійна кваліфікація кандидата повинна відповідати або існуючим вакансіями на ринку праці, або дозволяти легко адаптуватися до нього і знайти роботу за іншою спеціальністю.

Прохідний бал за цією програмою нараховується за сукупністю кількох критеріїв відбору:

• наявність освіти

• досвід роботи за фахом (враховується офіційний стаж за останні 5 років)

• галузь, до якої належить освіту і досвід роботи

• наявність офіційного запрошення на роботу

• вік (найперспективнішим є вік до 35 років)

• знання французької та англійської мови (пріоритет має французька)

• наявність родичів в Квебеку , поїздки в Квебек

• спеціальність дружини / чоловіка та ін

Врахуйте також , що для підтвердження своїх лінгвістичних знань, ви повинні будете надати результати стандартного тесту, навіть якщо вашою рідною мовою є французька або англійська .

Кандидат на імміграцію також повинен себе і свою сім'ю не менше 3 місяців після приїзду в Квебек. Ви підписуєте контракт , що Ви зобов'язуєтесь мати необхідну суму грошей на руках після прибуття в Квебек.

Ви можете пройти весь процес самостійно або вдатися до послуг спеціалізованих агентств з імміграції, яких зараз достатньо багато. Вам вирішувати. Детально процедуру виїзду описано в статті сайту «Алгоритм дій для успішного виїзду» розділу Шляхи виїзду до Канади.