Вакансії в Канаді

Відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні22
mod_vvisit_counterВчора21
mod_vvisit_counterЦього тижня22
mod_vvisit_counterМинулого тижня172
mod_vvisit_counterЦього місяця346
mod_vvisit_counterМинулий місяць795
mod_vvisit_counterЗагалом135012

На сайті: 1
Дата: 2019-07-15 17:49

АЛГОРИТМ ВИЇЗДУ

В даному розділі ми спробуємо шановний відвідувачу довести до Вас інформацію стосовно порядку дій, якщо Ви вирішили що готові до виїзду до Канади для постійного проживання на її території. Отож поїхали…

Крок 1 . Вибір програми імміграції.

Перше і найголовніше, що потрібно зробити, це правильно вибрати свій шлях імміграції. Для цього потрібно ознайомитися з кожною існуючої програмою, в розділі «Імміграція» і приблизно визначити ту яка б могла Вам підійти. Для прийняття кінцевого рішення необхідно здійснити оцінку шансів. Її робимо ми, причому безкоштовно. Вам потрібно лише заповнити анкету (яку можна завантажити в розділі «Анкета» нашого сайту або ж зайти до нашого офісу та отримати відповідний бланк), та надіслати її нам. Важливо! Якщо Ви маєте пару – анкети бажано заповнювати обом. Адже як показує досвід трапляється що ідея виїхати приходить в голову одному з подружжя в той час як прохідною пара є за умови пропозиції основним аплікантом – іншого.

За результатами перевірки Ваших анкет на основі розрахунків згідно офіційних відомостей уряду Канади ми надаємо рішення стосовно можливості/неможливості виїзду, шляхів покращення ситуації а також стосовно оптимальної програми для виїзду до Канади та умов участі у ній.

По завершенні цього кроку ви будете точно знати яка саме програма найбільше підходить для вашого випадку .

 

Крок 2 . Вибір способу імміграції.

Ще один вибір , який потрібно зробити - визначити спосіб імміграції. Вигадувати нічого, їх всього два: самостійна , або за допомогою третіх осіб.

У першому випадку ви самі заповнюєте всі форми, самі шукайте всі необхідні довідки, самі відправляєте документи, стежте за їх статусом, самі вирішуєте виникаючі проблеми (в першу чергу підготовка до здачі мовного тесту) і питання. Даний шлях зекономить Вам кошти проте має два нюанси:

а) він потребує базові знання іноземної (англійської чи французької), оскільки вся офіційна інформація розміщується лише в джерелах уряду Канади;

б) неправильне заповнення первинного пакету документів та підготовка до їх відправки суттєво затягне процедуру їх розгляду з можливим поверненням документів ьа повторним проходженням процесу.

У другому випадку є два варіанти: ви можете звернутися в консультаційне бюро або до еміграційного адвоката. Ні той ні інший не гарантують позитивний результат імміграційного процесу; різниця між ними лише в тому, що бюро ви можете знайти у своїй країні/місті, а адвокат знаходиться безпосередньо в Канаді і займається вашим процесом дистанційно. Як правило, послуги адвоката коштують суттєво дорожче. У порівнянні з самостійною подачею документів, при використанні послуг від тертьої сторони Вам не потрібно буде самим шукати інформацію що і як робити , тому що вас будуть "за руку" водити по всьому процесу : повідомляти який документ розшукати, куди відправити, що заповнити і як.

Який варіант вибрати - вирішувати вам. Ще раз повторю, нічого складного немає в тому, щоб все зробити самостійно. Однак, якщо кошти дозволяють або просто немає можливості займатися самим (наприклад, немає часу або немає бажання розбиратися в процесі, або важкий випадок саме у Вашій ситуації), то чому б і не скористатися чиїмись послугами? Просто знайте, що б Вам не гарантували, ні адвокат, ні фірма-посередник не можуть жодним чином впливати на імміграційну службу, і вам залишається тільки покластися на їх сумлінність, акуратність і компетенцію.

 

Крок 3 . Збір документів.

Ну що ж, досить визначатися, пора діяти. На цьому кроці Вам потрібно зібрати всі необхідні документи і відправити їх в іміграційне консульство. Це найважливіший крок, тому що від правильно зібраних документів (комплектність, достовірність, актуальність) багато в чому залежить результат Вашого процесу. Тому , якщо збираєте документи самі , кілька разів перевірте заповнення форм. Якщо вирішили скористатися послугами третіх осіб, не бійтеся задавати навіть дурні питання і повідомити нюанси , які можуть вплинути на процес.

Доречі, для ВСІХ програм необхідно в пакет документів вкласти також тести англійської або французької мови, тому не забувайте про це і заздалегідь подбайте про здачу тестів. Пам'ятайте, що їх результати мають термін дії .

Розгляд Ваших документів у імміграційним бюро

Після того , як документи зібрані і відправлені, залишається лише очікуванти на реакцію іміграційного бюро. Термін відповіді вгадати неможливо, він може бути від півроку до 5 років залежно від програми і вашого конкретного випадку. Протягом цього терміну можемо дати лише одну пораду: вдосконалюйте свою англійську (французьку). Ви навіть уявити собі не можете, наскільки це важливо. Адже, якщо ви подали документи, значить налаштовані серйозно, а імміграція без знання іноземної мови сенсу не має.

 

Відповідь імміграційного бюро

Позитивна . Ви повністю відповідаєте критеріям обраної програми.

У цьому ідеальному випадку вам вишлють сертифікат відбору провінції (якщо подавалися за провінційною програмою ) або направлення на проходження медогляду.

Позитивна , але потрібно пройти інтерв'ю.

Інтерв'ю призначають для перевірки оригіналів документів (можливо потрібно буде привезти додаткові документи), уточнення питань по вашій справі і пр. Інтерв'ю не потрібно боятися, до нього потрібно готуватися.

На цьому етапі часто просять дослати документи для уточнення деяких питань.

Негативна.

Ось тут потрібно обов’язково дізнатися причину відмови, і, залежно від неї, вирішувати, що робити далі. У нас були випадки, коли після відмови ми добивалися перегляду справи, який завершувався для аплікантів позитивно. Необхідно розуміти, що імміграційні офіцери – живі люди, які теж можуть помилятися.

 

Крок 4 . Проходження інтерв'ю, перевірки на безпеку і медкомісії

Як ми вже говорили вище, вас можуть покликати на інтерв'ю, а може процес пройти і зовсім без нього.

Ви також не повинні становити загрозу безпеці уряду та громадян Канади. Для цього Вас та ваших родичів перевірятимуть служби безпеки. Однією з причин отримати відмову від канадського посольства є наявність у заявників судимостей за злочини, які вважаються серйозними у Канаді. На результат імміграційного процесу також може вплинути наявність в минулому проблем з міграційними чи правоохоронними органами іноземних держав (затримання, депортації тощо)

В будь-якому випадку, при позитивному результаті наступне, що вас чекає - це проходження медкомісії всією сім'єю. Якщо ви вже дійшли до цього етапу, то повірте, 99 % ви вже в Канаді. Конкретного переліку хвороб, через які можуть дати відмову не існує. Проте відомо, що фактичними критеріями на медогляді є виявлення захворювань, котрі можуть нанести шкоду здоров'ю громадянам Канади (туберкульоз, СНІД наприклад) або перешкоджатимуть аппліканту працювати.

При успішному проходженні вказаних етапів Вам приходить POVL (permission of visa letter) – лист запрошення на вклейку віз. Все що вам залишається - це завершити бюрократичні процедури з процесом і забрати паспорти з візами.

Ну і звичайно, на цьому етапі саме час закривати всі питання в своїй країні: майно, речі, зібрати потрібні довідки, які можуть стати в нагоді в Канаді, підлікуватися тощо.

 

Крок 5 . Переїзд і адаптація

Коли візи на руках, збираємо валізи, шукаємо відповідний рейс і вилітаємо!

Не забувайте , що після отримання візи ви обмежені за часом щоб залишити країну: термін не більше 1 року з моменту проходження медогляду.

Етап ейфорії – перші кроки в Канаді!

Ви вселяєтесь у квартиру, заварюєте каву…З понеділка Вашим дітям – в дитсадки та школи, а Вам – на роботу…

P.S. Вирішили дописати ще один важливий етап – етап людяності.

Після Вас ТАМ будуть  ще, і ще, і ще… Допомагайте їм по можливості, будь-ласка.