Вакансії в Канаді

Відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні23
mod_vvisit_counterВчора21
mod_vvisit_counterЦього тижня23
mod_vvisit_counterМинулого тижня172
mod_vvisit_counterЦього місяця347
mod_vvisit_counterМинулий місяць795
mod_vvisit_counterЗагалом135013

На сайті: 2
Дата: 2019-07-15 17:52

Вибір способу "потрапити" до Канади

 

Іміграційна  програма уряду Канади "Express Entry"

 

Статус програми: діє. З 1-го січня 2015 року - нові правила відбору.

Принцип відбору: Система експрес входу буде створювати пул з усіх заявок від кандидатів на імміграцію в Канаду. CIC оцінить кандидатів грунтуючись на ряді критеріїв, і запросить тих хто отримали найкращий результат до подачі заявки на імміграцію. Для того щоб потрапити в Express entry pool, кваліфіковані іноземці повинні будуть задовольнити вимогам однієї з федеральних програм: Federal Skilled Worker Program (FSWP)Federal Skilled Trades Program (FSTP) и Canadian Experience Class (CEC). Кандидат в обовязковому порядку повинен здати тест зі знання англійської чи французької мови а також здійснити оцінку диплому в акредитованому урядом канадському вузі

Деталі…

 

Іміграційна програма "Travailleur qualifié" (Кваліфікований фахівець) провінції Квебек

Успішний кандидат: Теоретично, найбільш ця програма підходить тим, хто добре знає французьку мову і завдяки цьому зможе не тільки легко пройти по цій програмі, але ще й швидко адаптуватися в Квебеку.

 

Провінційні імміграційні програми інших провінцій

У кожній провінції є декілька своїх власних програм, незалежних від федеральної програми. Тобто кожна провінція має право самостійно здійснювати набір іммігрантів, якщо вони відповідають їх критеріям (майже так само як це робить провінція Квебек).

З часом ми розмістимо детальний огляд програм кожної провінції. Зауважимо, що станом на сьогодні фактично всі вони вимагають наявності запрошення на роботу від канадського роботодавця, отож орієнтовані в першу чергу на тих хто вже працює на території Канади.

 

Навчання в Канаді

Статус програми : діє.

Коротка інформація. Щоб вчитися в Канаді , Ви повинні :

• бути зараховані до школи , коледж , університет або інше освітній заклад в Канаді ,

• підтвердити наявність достатньої суми грошових коштів для оплати:

1. Вартості навчання ,

2. Витрат на проживання для Вас і членів Вашої родини ( чоловіка (дружини) або цивільного (ою) чоловіка / дружини та / або дітей, що знаходяться на Вашому утриманні ) , які їдуть з Вами до Канади ( згідно з інструкціями Міністерства громадянства та імміграції Канади , в додаток до вартості навчання Вам необхідно мати приблизно 10 000 доларів щорічно на оплату Ваших витрат на проживання . Якщо члени Вашої родини , планують супроводжувати Вас або приєднатися до Вас пізніше , то додатково Вам буде потрібно 4000 доларів для першого члена сім'ї, і 3 000 доларів для кожного наступного члена сім'ї) , а також

3. Транспортних витрат на від'їзд з Канади Вас і членів Вашої родини , які приїхали разом з Вами до Канади.

• бути законослухняним громадянином , не мати судимості і не представляти ризику для безпеки Канади ,

• мати хороше здоров'я і , в разі необхідності , пройти медичне обстеження , а також

• переконати представника імміграційної служби в тому , що після закінчення Вашого навчання Ви залишите Канаду.

 

В рамках даного напрямку функціонує також програма Work and Study Canada суть якої полягає в покращенні знань англійської мови для іноземних спеціалістів (в основному сфери готельно-ресторанного бізнесу). Програма відносно недорога (загальна вартість витрат на програму розраховану на 6 місяців орієнтовно складає 5000-6000 у.о., причому сюди включено все: вартість навчання, віз, перельоту, проживання, навчального матеріалу тощо). Плюсами програми є відносно короткі терміни оформлення, вартість а також можливість відпрацювати вкладені кошти, оскільки програма передбачає окрім навчання також і працевлаштування студентів. Великим бонусом програми є можливість познайомитися з повсякденним канадським життям та зробити свої висновки щодо канадського суспільства. Багато людей використовують її також для пошуку потенційного роботодавця, з подальшим оформленням робочого контракту та візи на термін 2 роки (чого практично неможливо здійснити за межами Канади).

Зауважимо також, що суттєвим мінусом програми є той факт, що останнім часом багато аплікантів отримують відмову у видачі віз, оскільки в очах візових офіцерів є групою ризику – потенційними нелегалами, і щоб переконати їх у протилежному необхідно докласти чимало зусиль.

 

Тимчасова робота в Канаді

Статус програми : діє.

Коротка інформація: Дозвіл на роботу (open work permit) - це письмовий дозвіл працювати в Канаді , і воно видається особі, яка не є канадським громадянином або постійним резидентом Канади.

У більшості випадків до того, як звернутися за дозволом на роботу, Вам потрібно отримати письмову пропозицію роботи або трудовий договір від Вашого роботодавця в Канаді. Вам також необхідно подати доказ того, що Ви відповідаєте вимогам пропозиції про роботу. Важливо! Для того аби мати право надати Вам запрошення на роботу канадський роботодавець обов’язково повинен мати і предявити Вам так зване LMO (labour market opinion) – дозвіл мінпраці Канади на право найму іноземних працівників. Без цього документу посольство однозначно відмовить Вам у робочій візі.

Перевагами даного способу виїзду до Канади є відносно невеликі терміни оформлення документів, вартість процедур а також можливість подальшої імміграції за однією з провінційних (спрощених) програм.

Родичі також можуть супроводжувати свого чоловіка/дружину або цивільного чоловіка/дружину в Канаду або відвідати їх під час їх перебування в Канаді за умови дотримання всіх звичайних вимог до тимчасовому проживанню. Наприклад, якщо Вам потрібна віза тимчасового резидента, Ви повинні звернутися за отриманням візи і заплатити відповідний візовий збір. У деяких випадках, супроводжуючи свого чоловіка/дружину або цивільного чоловіка/дружину в Канаду, Ви можете звернутися за отриманням відкритого дозволу на роботу. Маючи відкритий дозвіл на роботу, Ви можете знайти будь-яку роботу після прибуття до Канади.

 

Зауважимо, що «де юре» існують і інші способи виїзду до Канади (програма для інвесторів, родичів чи біженців, туристичні поїздки тощо) проте «де факто» через свою складність та низьку перспективність вони не користуються популярністю та передбачають доволі невеликі шанси у позитивному вирішенні питання про видачу візи.