Вакансії в Канаді

Відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні24
mod_vvisit_counterВчора21
mod_vvisit_counterЦього тижня24
mod_vvisit_counterМинулого тижня172
mod_vvisit_counterЦього місяця348
mod_vvisit_counterМинулий місяць795
mod_vvisit_counterЗагалом135014

На сайті: 2
Дата: 2019-07-15 18:03

Express Entry

 

З 1 січня 2015 року розпочала свою роботу нова система відбору іммігрантів урядом Канади під назвою Express Entry.

Через Express Entry, Citizenship and Immigration Canada (CIC) буде висилати запрошення для подачі заяв на статус постійного резидента (Permanent Resident / PR) грунтуючись на інформації наданій в профілі Express Entry. Ви не зможете більше подати заяву безпосередньо по програмах які діяли до 1 січня.

Варто особливо відзначити, що Express Entry це не імміграційна програма, а система попереднього відбору заяв. Фактично це фільтр, через який проходять заяви, перш ніж вони потраплять на розгляд до імміграційні органи. Вона створена для швидкого розгляду заявок та відбору кандидатів на постійне місце проживання в Канаду в рамках наступних федеральних програм:

  • Федеральна програма для кваліфікованих фахівців (Federal Skilled Worker Program — FSWP)
  • Федеральна програма для професій, що вимагають високої кваліфікації або ліцензії ((Federal Skilled Trades Program — FSTP)
  • Програма для фахівців з досвідом роботи в Канаді (Canadian Experience Class - CEC).

Всі провінції і території Канади також зможуть запрошувати кандидатів по системі експрес входу через власні провінційні програми (Provincial Nominee Programs) для задоволення потреб місцевого ринку праці. Будьте впевнені, що майже всі провінції скористаються цим правом, оскільки їх існуючі імміграційні програми далеко не досконалі.

На відміну від попередніх програм запрошення на імміграцію будуть отримувати ті кандидати, які мають більше шансів на працевлаштування, а не ті хто подав документи першими. Розгляд документів в системі Експрес Ентрі не перевищуватиме 6 місяців, а в деяких випадках і значно менше. Більше не буде ніяких обмежень по кількості місць або спеціальності. Все тепер залежатиме від ринку, вимог роботодавців і провінцій.

Провінції, а також роботодавці всіх провінцій зможуть використовувати базу даних системи експрес входу для підбору кандидатів відповідно до вимог імміграційних програм кожної з провінцій. Роботодавці тепер матимуть прямий і безпосередній вплив на відбір кандидатів. Усі зацікавлені роботодавці матимуть прямий доступ до всіх онлайн анкет в новій імміграційній системі. Перспективні іммігранти в свою чергу матимуть більше шансів, щоб заявити про себе перед роботодавцями і спілкуватися з ними безпосередньо.

ПРОЦЕДУРА

Подача заяви проводиться в електронному вигляді і фактично зводиться до створення індивідуального профілю Express Entry Profile в єдиній базі даних канадської імміграційної системи Express Entry Pool. При цьому ніякого поділу за програмами на даному етапі немає, заповнюється форма єдиного зразка, незалежно від імміграційної програми. Однак, подаючи заяву через систему експрес входу, ви повинні задовольняти прохідним вимогам як мінімум однієї з імміграційних програм. Якщо повідомлені вами дані не підходять під прохідні вимоги жодної з імміграційних програм, вам буде виданий відмову, і ваше заява не буде прийнята в Express Entry Pool. Таким чином проходить початкове відбраковування заяв.

Далі за заявою нараховуються бали за низкою параметрів відповідно до алгоритму Comprehensive Ranking System. Максимально можливе число набираються балів - 1200. Чим вищий бал, тим більше у вас шансів на успішне проходження імміграції в Канаду.

Імміграційні органи будуть регулярно проводити вибірку заяв, відбираючи ті, що мають найбільш високий рейтинг (набрали найбільшу кількість балів). Дати проведення вибірки та кількість відбираються заяв не регламентовано, це все залишено на розсуд імміграційних органів. Тим не менш, дата вибірки, кількість відібраних заяв і за якою програмою проводиться вибірка, буде оголошуватися заздалегідь.

ЕТАПИ ПРОЦЕСУ

Якщо коротко собі уявити процес подачі документів за новими правилами, то це можна уявити собі як процес, який включає в себе 5 основних етапів.

І. Створення онлайн анкети або профілю в системі Express Entry.

Потенційним кандидатам необхідно створити онлайн анкету в новій імміграційній системі, вказавши в ній інформацію про кваліфікацію, досвід роботи, знання іноземної мови, освіту та інші необхідні дані. Для попадання в список Express Entry, кандидати повинні відповідати вимогам як мінімум однієї з федеральних економічних імміграційних програм.

Тут слід зазначити, що на цьому етапі всі документи вже мають бути готові. Іншими словами, щоб виконати цей пункт потрібно вже мати результати мовного тесту, потрібно мати підтвердження (оцінку) вашого диплома, переклади всіх документів які підтверджують і описують вашу спеціальність, досвід роботи та інші деталі. Приблизні дані або результати, яких ви можливо досягнете через кілька місяців або років, система не прийме.

ІІ. Реєстрація на сайті Job Bank (для того щоб вас помітили роботодавці). Пошук роботодавця та самореклама.

Всі кандидати будуть змушені зареєструватися на сайті - jobbank.gc.ca якщо у них немає роботодавця або запрошення від провінції. На цьому сайті, кандидати можуть рекламувати себе, свої послуги, всі свої навички та досягнення. Кандидатам рекомендується зазначати роботодавцям, агентам з підбору персоналу те, що вони є в списку або в базі даних на імміграцію. В очах роботодавців такі кандидати виглядають набагато привабливіше. А все тому, що ці кандидати вже заповнили і підтвердили всі необхідні анкети та документи на першому етапі, коли ще створювали профіль в системі Express Entry. Найняти на роботу такого кандидата - це справа кількох місяців, на відміну від кандидатів, які не мають профілю в базі даних Express Entry.

III. Отримання місця і балів у списку системи Express Entry.

Після того як кандидат виконає перші два пункти йому буде присвоєно кількість балів, що визначає його місце в списку на основі Комплексної рейтингової системи (Comprehensive Ranking Syste), яка враховує кваліфікацію, досвід роботи, мовні навички та інші важливі деталі).

IV. Отримання запрошення на подачу документів на імміграцію (Запрошення на Застосувати або ITA).

Учасники онлайн системи для відбору кандидатів зможуть отримати запрошення на подачу документів на імміграцію в Канаду, якщо:

  • Мають дійсне запрошення на роботу від роботодавця з Канади, схвалене Департаментом Оцінки Ринку Праці (Labour Market Impact Assessment)
  • Мають запрошення від провінції (провінційна імміграційна система).
  • Кандидат знаходиться на верхніх позиціях списку в системі експрес входу за показниками кваліфікації, досвіду та освіти (навіть без запрошення на роботу або номінації будь провінції).

V. Подача додаткових документів на реєстрацію і отримання постійного виду на проживання в Канаді.

Кандидати, які отримали запрошення на подачу документів на імміграцію будуть змушені в 60-денний термін подати і заповнити необхідні документи на отримання постійного виду на проживання по одній з федеральних програм. Міністерство громадянства та імміграції Канади (CIC) обіцяє обробити більшу частину заповнених заявок в строк до 6-ти місяців.


Необхідно також врахувати, що для отримання візи для вїзду на територію Канади (кінцевий етап імміграції) є ряд стандартних вимог, яким повинен задовільняти кожен аплікант :

1. Ви повинні показати, що маєте достатньо коштів для того, щоб жити на них перший час в Канаді, до тих пір, поки не влаштувався на роботу. Канадський уряд фінансово не підтримує новоприбулих з професійної імміграції, і хоче бути впевненим у вашій здатності жити на свої кошти як мінімум 6 місяців. Дані кошти повинні належати Вам особисто, і не бути взятими в борг у кого б то не було. Ви повинні надати доказ того, що у Вас є дані кошти при подачі заяви.

Дані суми потрібно лише документально підтвердити на стадії подачі у вигляді коштів на рахунку або у вигляді нерухомості, якою Ви володієте, яку Ви можете продати, а кошти перевести на Ваш власний рахунок в Канаді в разі успішного завершення імміграційного процесу, безпосередньо перед отриманням візи, коли вже точно відомо, що віза вам буде видана.

2. Ви не повинні мати серйозних захворювань.

Оскільки охорона здоров'я в Канаді фінансується державою, однією з умов отримання статусу постійного жителя є гарне здоров'я основного заявника, дружини і всіх дітей, незалежно живуть вони з Вами чи ні. Списку конкретних хвороб за якими можна отримати відмову не існує. Діє загальне правило: якщо потрібна постійна медична допомога або госпіталізація, якщо хвороба перешкоджає роботі, то шанси  що Вам відмовлять, великі.

3. Ви не повинні мати судимості.